logo
man

BizKimiz?

Bilge Devlet Yayınları; Türk toplum ve kültürüne hizmet, Türk toplumunun gelecekte dünya düzeninde konumlanması gereken yere ulaşması için, yazılı fikirleri tarihe not düşürecek düşüncelerin sesi olmak, bu düşüncenin ebediyen var olması kaygısı ile bir duruş sergileyen fikirlere, bilgi ve bilgelikle yol gösterici olmayı hedef seçen bir tutum ve yaklaşım ile kurulmuştur. Yayınevimiz, 2018 yılında resmen faaliyete geçen Bilge Devlet Yayınları adına hizmet vermektedir. İstanbul’da yayın sektörüne dahil olan yayınevimiz kısa zamanda kendi alanında iddalı bir konuma gelmeyi hedeflemektedir.

Hedeflerimiz

Türkiye’yi idrak ettiğimiz 21.yüzyılın lider ülkesi haline getirecek donanımlı ve birikimli milli duruşlu kuşakların yetişmesine katkı sağlamak.Bilge Devlet Yayınlarını kendi sektöründe tercih edilen ve başvurulan seçkin bir marka haline getirmek. Türkiye’yi daha yukarılara taşıyacak misyonlara yol açacak çalışmalar yapmak. Türkiye’yi idrak ettiğimiz 21.yüzyılın lider ülkesi haline getirecek donanımlı ve birikimli milli duruşlu kuşakların yetişmesine katkı sağlamak.Bilge Devlet Yayınlarını kendi sektöründe tercih edilen ve başvurulan seçkin bir marka haline getirmek.

Misyonumuz

Fikir ve bilgilerin dolaşımını yaygınlaştırmak. Türk toplumunun ve özellikle genç kuşakların ihtiyaç duyduğu modern bilgi ve dokümanın geniş kitlelere ulaşmasını katkıda bulunmak.Çağdaş kitle iletişim metotlarının toplum hayatına sunduğu sınırsız imkanlardan yararlanarak Türk kültürünün ve dilinin binlerce yıllık birikimini kitlere sunmak.Bilim ve teknolojide alınan baş döndürücü mesafelerin yayın sektörüne sunduğu imkanlardan azami ölçüde yararlanmak.Yayın sektöründe dünyayı yakalayan ve Türkiye’yi daha yukarılara taşıyacak misyonlara yol açacak çalışmalar yapmak.

Vizyonumuz

Türk toplumuna kitap alışkanlığını; Bilgi ile donatılmış kitaplarla bilgilendiren bir bakışla, okuma kültürünü ve toplumun kitap okumaya olan yaklaşımını hızlı bir şekilde doğru bilgi ile geliştirmek. Dünyanın sayılı büyük dillerinden olan Türkçe’yi koruyarak güçlendirilecek bir yaklaşımla, dünyadaki diller arasında kendini hak ettiği bir konumda koruyup güçlü bir vaziyette kalmasına katkılarda bulunmak.Zengin kültür değerlerimizin korunmasına, modern kültürlerle sağlıklı ve doğal ilişkiler tesisine özen göstermek.

8.

Baskı

180

Noktada Satış

500

Okur

3

Yayınlanacak Kİtap

YAZARLARIMIZ

man

Kahraman Karaman

Yazar
man

Rıza Müftüoğlu

Yazar
man

Salim Yazıcı

Yazar
man

Ali Kuzu

Yazar