logo

YAZARLARIMIZ

man

Kahraman Karaman


01.12.1973 Sivas – Doğanşar doğumlu, ilk ve Orta Eğitimini Doğanşar’da, Lise eğitimini Sivas Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunudur. Gazeteci – Yazarlık, aynı zamanda aktif olarak siyaset yapmakta, evli ve üç çocuk babasıdır. Orta derece İngilizce bilen, çeşitli konularda yayınlanmış araştırma kitapları ve makaleleri vardır. Polis Gazetesi ve Ortadoğu Gazetesi yazarlık yapmış. Bilge Devlet Yayınları olarak yayıncılık sektöründe hizmet etmektedir.
man

Rıza Müftüoğlu


Büyük Hedef Derneği Genel Başkanı ve Türk Devlet ve Toplulukları Dostluk, Kardeşlik ve İşbirliği Vakfı kurucu üyesi ve başkanı. Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi Talebe Cemiyeti Başkanlığı, Ülkücü Maliyeci ve İktisatçılar Derneği Genel Başkanlığı, Milliyetçi Çalışma Partisi Genel Başkan Yardımcılığı, 19. Dönem MHP Erzurum Milletvekilliği görevlerinde bulundu. Yeni Düşünce gazetesi sahipliğini yaptı.
man

Salim Yazıcı

Yazar
man

Ali Kuzu


Türkiye yakın siyasi tarihi, Alevilik, Bektaşilik, derin örgütler gibi pek çok konu üzerine kitaplar kaleme alan Ali Kuzu, araştırma ve tarih türünde eserler üretmeye devam etmektedir.