logo

YAZARLARIMIZ

man

Kahraman Karaman


01.12.1973 Sivas - Doğanşar doğumlu, ilk ve Orta Eğitimini Doğanşar’da, Lise eğitimini Sivas Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunudur. Yüksek Lisans Altınbaş Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler-Tezli olarak tamamladı. Araştırmacı Gazeteci – Yazarlık yapmakta, evli ve üç çocuk babasıdır. Çeşitli konularda yayınlanmış araştırma kitapları ve makaleleri vardır. Polis Gazetesi ve Ortadoğu Gazetesi yazarlık yapmış, Bilge Devlet Yayınları olarak yayıncılık sektöründe hizmet etmektedir. 2019 Türk Dünyası yılın yazarı seçilmiştir. İç ve Dış politika uzmanlık alanıdır. Çeşitli platformlarda seminerlere ve TV programlarına iştirak etmektedir
Yayınlanmış olan kitapları:
  • -Bölgesel TURAN MI? Küresel BOP MU?
  • -ABD’nin GÜLEN GÜCÜ
  • -BOP’un Yıkamadığı Kale TÜRKİYE ve TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ
  • -CUMHUR İTTİFAKI ve DEVLET
  • -COVID-19; MİKROP MU? BİYOLOJİK SİLAH MI? ( Yeni Bir Dünya Geleceği)
  • -SOĞUK SAVAŞ SONRASI TÜRKİYE’NİN GÜVENLİK ALGILAMASINDA NATO VE KIBRIS ETKİSİ
  • ABD VE NATO’NUN DERİN TÜRKİYE VE KIBRIS HESABI
man

Rıza Müftüoğlu


Büyük Hedef Derneği Genel Başkanı ve Türk Devlet ve Toplulukları Dostluk, Kardeşlik ve İşbirliği Vakfı kurucu üyesi ve başkanı. Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi Talebe Cemiyeti Başkanlığı, Ülkücü Maliyeci ve İktisatçılar Derneği Genel Başkanlığı, Milliyetçi Çalışma Partisi Genel Başkan Yardımcılığı, 19. Dönem MHP Erzurum Milletvekilliği görevlerinde bulundu. Yeni Düşünce gazetesi sahipliğini yaptı.
man

Salim Yazıcı

Yazar
man

Ali Kuzu


Türkiye yakın siyasi tarihi, Alevilik, Bektaşilik, derin örgütler gibi pek çok konu üzerine kitaplar kaleme alan Ali Kuzu, araştırma ve tarih türünde eserler üretmeye devam etmektedir.